English / فارسی  به سازمان ملل متحد که جهان شماست خوش آمدید
 پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶
 
RC
UNESCO
UNDP
UNHCR
WHO
WFP
UNIDO
UNICEF
UNIC
UNFPA
FAO
UNODC
UNAIDS
UNAMA
IOM
 

فرصت های شغلی، کارآموزی و کار داوطلبانه در سازمان ملل متحد

بروشورهايی حاوی فرصت های گوناگون شغلی در سازمان ملل متحد و چگونگی پيوستن به اين سازمان بين المللی، همچنين برنامه کارآموزی برای فارغ التحصيلان دانشگاهی که تمايل دارند تجربه کاری درباره فعاليت های اين سازمان جهانی به دست آورند، منتشر شده است. اين اطلاعات در وب سايت زير قابل بازيابی است:

ضمنا آدرس موجود در وب سايت سازمان ملل برای مشاغل بين المللی اين سازمان کماکان به قرار زيراست:

رادیو ملل متحد

فرصت های تحصيلی

سازمان ملل متحد و پاره ای از کارگزاری های تخصصی آن ، تعدادی بورسیه و فرصت های آموزشی در اختیار داوطلبان لایق و شایسته در کشورهای درحال توسعه در سراسر جهان می گذارد.

بدیهی است برای استفاده از این فرصت ها آشنایی با زبان انگلیسی و در بعضی موارد زبان فرانسه، الزامی است.

برای استفاده از این فرصت ها به برنامه کار آموزی سازمان ملل متحد در مقر این سازمان در نیویورک مراجعه کنید ضمنابخش داوطلبان ملل متحد نیز به ارائه اطلاعاتی درباره کار داوطلبی در این سازمان جهانی می پردازد.


مجله "صدای داوطلبان Internal voices" نشريه ای است که مرکز اطلاعات منطقه ای سازمان ملل متحد UNRIC مستقر در بروکسل آن را منتشر می کند و در شماره های مختلف با تاکيد بر موضوعی ويژه، نقطه نظرات، تجارب و مقالات داوطلبان سازمان ملل در سراسر دنيا را منعکس می سازد.
در هشتمين شماره از اين نشريه که در سپتامبر 2009 با موضوع تغييرات آب و هوايی منتشر شد، مقاله ای از آقای عليرضا شمس لاهيجانی، داوطلب در مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران با عنوان "تغييرات آب و هوايی موجب بحران انسانی Climate change as a humanitarian crisis" به چاپ رسيده است.

آخرین اطلاعیه های مطبوعاتی
رسانه های اجتماعی
Facebook Twitter YouTube RSS
هر روز سازمان ملل متحد برای حل چالش های جهانی می کوشد
نقشه سایت | تماس با ما | هشدار
آدرس: تهران، دروس، بلوار شهرزاد، شماره 8 - کد پستی: 19487 - صندوق پستی: 4557-15875 | تلفن: 22873837 21 98 + | فاکس: 22873395 21 98 +| پست الکترونیکی: [email protected]